Negrum Bobinaj Servisi Takip Yazılımı

Bobinaj onarım hizmeti veren firmaların servis süresinde oluşacak her türlü aksiyonu profesyonel bir şekilde servis takibini yapıp, kayıt altında tutabileceği mobil ve web tabanlı bir entegrasyondur.

 Yaptığınız tüm işlemler aynı zamanda firmanızın diğer muhasebe kayıtları ile eşzamanlı ve tam entegre çalışmaktadır. Yeni servis, devam eden servis, garanti takibi, yedek parça talebi, saha servisi, fiyatlandırma ve servis sürecini müşteriye detaylı bir bilgilendirme ile daha kurumsal çalışmanızı hedefliyoruz. Servisin başlangıcından itibaren müşteriye teslim edileceği ana kadar her süreci kayıt altına almanızı ve sonradan çıkacak problemlerin önüne geçmenizi sağlar.

 Servisinizin kazançlarını, giderlerini, personel performansını detaylı bir şekilde raporlayarak kâr-zarar analizi yapmanıza yardımcı olacaktır. Servis başlangıcında ve bitişinde müşteriye vereceğiniz kabul ve teslim formları ile müşterinizi servis şartları konusunda bilgilendirmeniz kurumsal açıdan firmanızı koruyacak ve müşterinizin gözünde ayrı bir yere taşıyacaktır. Servis entegrasyonumuzu incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Negrumu ücretsiz 14 gün boyunca kullanmanın tam zamanı.