Firmanızı mekândan bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. İster evde olun ister tatilde internetinizin olması yeterlidir. Yani şirketinizi yönetmek bir tık uzağınızdadır.

 

Programın bulut tabanlı olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez.

 

Negrum Ön Muhasebe

 

Basit ara yüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir bulut tabanlı programdır.

 

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Negrum işyerinize hız ve performans kazandırır. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar. Negrum ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Negrum ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

 

Negrum tüm işlemleri en basit hale indirgendiğinden 7′ den 70′ e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Negrum programını küçük, orta ve büyük ölçekli satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.