Su arıtma cihaz filtre değişim takibi

Su arıtma cihazı satışı yapan ve servis hizmeti veren firmaların satış, garanti, servis, bakım takibi gibi işlemlerini daha kolay ve profesyonel bir şekilde yapmasını sağlar. Sattığınız cihazın garanti takibini yapar ve bakım oluşturabilirsiniz. Filtre değişim tarihlerini sizin yerinize takip eder, bakım zamanı geldiğinde müşterinizi size özel başlıklı sms ile bilgilendirir, Yönetim panelinizden yaklaşan bakımları size hatırlatır. İşletmenizin kârlılık oranlarını arttırır. Firmanızı, müşterilerinize karşı  daha kurumsal bir kimlik sahibi yapar.

Tüm bunların yanında ön muhasebenizi de senkronize bir şekilde tutar. Böylece tek panelden firmanızın tüm servis ve muhasebesel işlemlerini yürütebilirsiniz. 

Online Teknik Servis Yazılımının Başlıca Özellikleri

Müşteri Kaydı

Müşterilerinizin tüm bilgilerini detaylı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz an müşteriye ait tüm detaya ulaşabilirsiniz.

Cihaz Bilgi Kaydı

Servis hizmeti verdiğiniz cihazların Marka, Model, Seri Numarası, Renk, Cins ve Farklı bir yetkili servis kaydına kadar detay girebilirsiniz.  

Fotoğraf Yükleme

QR Kod teknolojisi ile servisin her aşamasının görselini yükleyebilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Firmanızı sonradan doğacak problemlere karşı koruyun.

Servis Detayı

Cihazların fiziksel durumları, Servisin öncelik durumu, Müşterinin şikayeti, Cihazın şifre kaydı, Genel Arıza tanımı, Servis Raf Konumlandırması, Cihaza ait aksesuar kaydını yapabilirsiniz.

Teslim Kaydı

Cihaza ilk teşhisi yapan teknik personelin yorumu, Müşteriye verilen tahmini fiyat, Servise atanacak personel seçimi ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Müşteri Bilgilendirme

Servisin her aşamasını SMS veya E-Mail olarak müşterinizi bilgilendirebilirsiniz. Firmanıza  ait, Kabul – Teslim Formu oluşturabilir müşterinize gönderebilir ve yazdırabilirsiniz.

Servis Kontrol Paneli

Tek panelden tüm servislerinizi kontrol edebilirsiniz. Servisinizin kontrolü sizin elinizde olsun. Teknik servisinizi profesyonel bir takip sistemine geçirin ve işini büyütün.

Filtreleme ve Raporlama

Açık servis, Dış servisler, Bakımlar, Biten Servisler, İptal servisleri tek bir tuşla filtreleyebilirsiniz. Müşteri adı, GSM, Marka-Model, Seri Numarası, Servis kodu ile arama yapabilirsiniz.

Garanti Takibi

Servis bitiminde, yapılan işlemlere ve servis esnasında kullanılan yedek parçaya belirttiğiniz sürede garanti tanımlanır.

Tanımlanan garanti süresi “Garanti Takibi ” menüsünden kontrol edilebilir. Devam eden ve biten garantilerinizin takibini yapmak artık çok kolay olacak.

Matbu Ücretlerine SON

Firmanızın matbu ücretlerini en aza indirin.

Dijital evraklar ve bilgilendirme sistemlerimiz ile yıllık matbu ücretlerine vereceğiniz ücret yerine firmanızı dijital ortama taşıyın. Hem servisinizini profesyonel bir hale getirin hemde gereksiz ücretlerden kurtulun.

 

Bulut Teknolojisi

Günümüzün son teknolojisi olan Cloud(Bulut) teknolojileri ile servis ve diğer bilgilerinize her yerden ulaşabilirsiniz. Yedek alma, virüs bulaşma veya oluşabilecek diğer problemlerden kurtulmuş olursunuz.

Ücretlendirme

Yapılan servisin ücretlendirmesini stoklarınızdan seçerek yapabilirsiniz. Sistem stoklarınızdan düşüşünü otomatik yapacaktır. Tek tuşla faturalandırabiliriniz.

Bakım Modülü

Müşterilerinize ve hizmet verdiğiniz cihazlara bakım oluşturun. Bakım zamanı geldiğinde sistem otomatik olarak müşterinizi bilgilendirir. Siz unutsanız dahi NEGRUM unutmaz.

İş Emri Oluşturma

Saha servislerinizi iş emri oluşturarak takip edebilirsiniz.

İş emri oluştururken servise personel atayabilir, servis kontrol panelinden takibini yapabilirsiniz.