Negrum Online Teknik Servis Yönetim Programı

Online Teknik Servis hizmeti veren firmaların gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, servis kayıtlarını ve opsiyonel olarak işletme muhasebenizi de tutabileceğiniz internet tabanlı bir programdır. Servis hizmeti veren firmaların en büyük ihtiyaçlarından biri, arızalı cihazın servise girişten itibaren takibidir. Bu program ile onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, giriş vb. tüm durumların takibi sağlanır. Negrum Teknik Servis Programı ile bu evrelerin tümünü ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan hızlı bir şekilde yaparak zamandan tasarruf eder ve iş yükünüzü de hafifletirsiniz. Negrum Teknik Servis Programı gelişmiş servis giriş işlemi ile arızalı cihaza dair, cari, marka, model, seri numarası, işlem yapan personel, garanti, şikayet, kişiselleştirilebilir kontrol durumları ve benzeri bir çok özellikle servis girişini gerçekleştirebilirsiniz. 

Teknik Servis hizmeti veren firmaların servis süresinde oluşacak her türlü aksiyonu profesyonel bir şekilde servis takibini yapıp, kayıt altında tutabileceği mobil ve web tabanlı bir entegrasyondur. Yaptığınız tüm işlemler aynı zamanda firmanızın diğer muhasebe kayıtları ile eşzamanlı ve tam entegre çalışmaktadır. Yeni servis, devam eden servis, garanti takibi, yedek parça talebi, saha servisi, fiyatlandırma ve servis sürecini müşteriye detaylı bir bilgilendirme ile daha kurumsal çalışmanızı hedefliyoruz. Servisin başlangıcından itibaren müşteriye teslim edileceği ana kadar her süreci kayıt altına almanızı ve sonradan çıkacak problemlerin önüne geçmenizi sağlar. Ayrıca servisinizin kazançlarını, giderlerini, personel performansını detaylı bir şekilde raporlayarak kâr-zarar analizi yapmanıza yardımcı olacaktır. Servis başlangıcında ve bitişinde müşteriye vereceğiniz kabul ve teslim formları ile müşterinizi servis şartları konusunda bilgilendirmeniz kurumsal açıdan firmanızı hem koruyacak hemde müşterinizin gözünde ayrı bir yere taşıyacaktır. Servis entegrasyonumuzu incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Bilgisayar, beyaz eşya, cep telefonu, otomotiv, medikal, elektrik, elektronik kart, inşaat, klima, asansör, doğalgaz, havalandırma, kamera güvenlik, rent a car, bilgi işlem departmanları ve bilişim firmaları gibi içeride yada sahada satış, kiralama, bakım, tamir gibi teknik servis hizmeti veren işletmelerin yönetimi için “modüler yapıda” geliştirilmiş, kullanımı son derece basit, internet yani web tabanlı olan, online ve mobil uyumlu çalışan iş ve teknik servis takip programıdır.

İşlerinizi, müşterilerinizi, alacak ve borçlarınızı, personellerinizi, satışlarınızı, stok ve depo durumunuzu, gelir ve giderlerinizi takip edecek, zengin ve gelişmiş raporlama sayesinde firmanızı uçtan uca takip edebileceksiniz..