Teknik Servis Yönetim Yazılımı

  Negrum Teknik Servis sayesinde servis hizmeti başlangıcından bitişine kadar ve sonraki (Garanti Takip ve Bakım) süreci, kolay ve profesyonel bir şekilde takip ve kayıt altında tutabileceğiniz modülümüzdür. Servis takibi bir süreç ve aşamadan oluştuğu için takibi zordur. Bu süreci iyi yönetemeyen firmalar farkında olmadan ciddi zararlar edebilirler. Bazen verilen hizmete bağlı aylar veya yıllar sonra bir kayıta veya evrağa ihtiyaç duyulabilir. Negrum Servis Modülü ile teknik servisinizin düzenini baştan kurabilirsiniz. Böylece teknik servisinizdeki her işleme hakim olacaksınız aynı zamanda müşterilerinizi de senkronize bir şekilde bilgilendirerek firmanızın kurumsal kimliğine değer katacaksınız. Unutmayın ! Profesyonel bir servis hizmeti sadece fiziksel olarak yapılan değildir. Sürecin kayıtlarının tutulması, müşteri bilgilendirilmesi ve yapılan işlemlerin daha sonra ulaşılabilir olması gerekir.

  Negrum Servis Modülünün Özellikleri

  Müşterilerinizi kayıt altında tutun

  Müşteri Kayıt ve Detay

  Yeni bir müşteriye veya önceden teknik servis hizmeti verdiğiniz müşterinize servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin tüm kayıtlarına tek tuşla ulaşabilirsiniz. Detaylı ekstre, borç hatırlatma, dosya ve not ile detaylı bir şekilde kayıt altında tutabilirsiniz.


  Müşterilerinizi kayıt altında tutun

  Cihaz Bilgileri

  Servis hizmeti vereceğiniz cihazların tüm detaylarını kayıt altına alın. Marka, model, seri numarası, ürün cinsi, model kodu, ürün rengi, yetkili servis garantisi gibi daha sonra ihtiyacanız olacak detayları kaydedin.


  Stok Ve Yedek Parça

  Servis Detayı / Arıza Durumu

  Onarım/Montaj yapılacak cihazların Ürünün Fiziksel Durumu, Fotoğrafları, Servisin Öncelik Durumu, Müşterinin Şikayeti, Arıza Tanımı, Ürünün Şifresi, Cihazın Servis içerisindeki raf konumu, Cihazla beraber teslim alınan aksesuarları gibi tüm detayları kaydedebilirsiniz.


  Müşterilerinizi kayıt altında tutun

  İş Planı - Randevu (Ajanda)

  Servis kaydı oluşturulurken, servis hizmeti için bir randevu eklenebilir. Bu randevuyu personellerinize sms ile bilgilendirme yapabilirsiniz. Kontrol panelinden veya İş planı menüsünden oluşturulan randevuları takip edebilirsiniz.Unutmayalım ki 'Başarıya Giden Yol Haritası: İyi Bir İş Planı' dır.


  Bakım Takibi

  Bakım Takibi

  Yeni bir bakım planlaması oluşturabilir veya servis hizmeti verildikten sonra servise ait bir bakım kaydı tanımlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz bakımlara personel ataması yapabilir ve atama yapılan personele sms veya mobil bildirim ile gönderebilirsiniz. Bakım tarihi geldiğinde müşterinize bakımı SMS ile hatırlatabilirsiniz. Aynı zamanda kontrol panelinden haftalık bakımlardan da takibini yapabilirsiniz.


  Müşterilerinizi kayıt altında tutun

  Fatura & Kasa & Banka

  Servis hizmeti ücretlendirmelerini Kasa / Banka / Cari ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Cari ve kasa detaylarında kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tek tuşla Matbu / E-arşiv / E-Fatura olarak dönüştürebilirsiniz. Zamandan tasarruf edip işinize odaklanmanıza yardımcı olacaktır.


  Müşterilerinizi kayıt altında tutun

  Müşteri Bilgilendirme (SMS - E-Posta)

  Müşterilerinize yapılan işlemleri SMS veya E-Posta yoluyla bilgilendirin. Cari ekstre, Tahsilat, Servis durumu, Bakım, Teklif, Fatura, Randevu veya Toplu SMS gibi her aşamada müşterinizle iletişim içersinde olabilirsiniz.


  Müşterilerinizi kayıt altında tutun

  İş Planı - Randevu (Ajanda)

  Unutmak istemediğiniz herşeyi kaydedebilirsiniz. SMS veya E-Posta bildirimleri alacak kişileri belirleyebilir, bildirim saatini seçebilirsiniz. Ödeme, Tahsilat, Servis, Randevu gibi günlük yapılacakları listeyebilirsiniz. Yeni mobil asistanınızla tanışın..


  Teknik Servis Yönetim Yazılımı

  Teknik Servis Takibi

  Servis türüne göre Saha Servisi veya işyerinizde verdiğiniz servis hizmetlerini Müşteri Bilgileri, Cihaz Bilgileri, Ücret Bilgileri, Servis Süreci Detayı, Müşteri Bilgilendirme (Mail veya Firma isminize özel SMS başlığı) gibi bir çok ayrıntı ile kayıt altında tutabilir ve ulaşabilirsiniz QR Code teknolojisi ile servis hizmetinin her aşamasını fotoğraflayabilirsiniz. Ücretlendirmesini stoklarınızdan yapabilir, farklı ödeme şekilleri ile cariye kaydedebilirsiniz.

  Servis hizmeti veren tüm firmaların kullanabileceği modülümüz, servisin her aşamasını profesyonelce düşünmüş ve buna uygun tasarlanmıştır. Hizmetin verildiği tüm süre boyunca müşterinizi süreçten bilgilendirebilirsiniz.

  Biten hizmetlerin ücretlendirilmesi tek tuşla faturalandırılabilir ve "Biten Servisler" menüsünden veya "Cari Detay" menüsünden detaylarına ulaşabilirsiniz.

  Teknik Servis Yönetim Yazılımı

  Bakım Takip

  Siz unutsanız da o unutmaz.! Satılan bir ürüne veya teknik servis hizmeti verilen bir cihaza, hangi periyotta isterseniz bakım oluşturabilirsiniz
  Bakım oluştururken girilen zaman diliminde isteğe bağlı otomatik Sms ve E-Posta gönderir. Kontrol paneliniz de hafatlık bakımlarda iş listesine eklenir.


  Garanti Takip

  Sattığınız bir ürüne veya servis verdiğiniz bir cihaza, süresini belirterek "Garanti" oluşturun. Garanti Menüsünden takibini yapın.
  Hangi ürün ne zaman satılmış veya servis verilmiş, ne kadar garantisi kalmış kolaylıkla takip edin.


  Neden Negrum Servis ?

  Negrum CRM' de yaptğınız tüm işlemler birbirine bağlı olarak çalışır. Servis ve Önmuhasebenizi bir arada tutar. Böylece bir müşterinize servis, fatura, teklif, randevu gibi işlemleri yapabilir ve cari detayından yapılan tüm işlemlere ulaşabilirsiniz.

  İşletmenizin verimliliğini en üst noktaya taşımak için Negrum Servis Yönetimi ve Genel Muhasebe Programına geçmenin tam zamanı! İşletmenize ait ticari verilerin takibini yaparak ilerlemeyi sağlamak için negrum.com adresinden ya da 0540 114 0 444 numaralı çağrı merkezinden bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


  ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN TIKLAYIN!